İnternet Kafelerdeki Yasaklı Sitelere Girmek

2010-12-18 12:31:00

1-   Bu maddemizde kesin olan yoldur. Zaman kaybetmek istemiyorsanız direk bu maddeyi uygulayabilirsiniz.Bilgisayarıma gireriz. Cafelerin çoğunda Yerel diskler gizlenmiştir. Bu yüzden bilgisayarımı açınca adres çubuğuna tırnaklar olmadan "C:" yazarız ve Yerel diske gireriz. Program Files klasöründen AKınSoft Klasörüne geçeriz. İçinde sadece 1 klasör var zaten. Onları açınca ana dizine ulaşmış oluruz. "harici.dll" uzantılı dosyayı notpad ile açın ve içine girmek istediğiniz sitenin urlsini yazın.URL adresini yazarken http:// kullanmadan yazacaksınız.


   2-   Akınsoft için 2. Yöntem

Akınsoft yönetici, işlem yöneticisini eğerki yasaklamadıysa aşağıdaki yönetmleri deneyin

ctrl + alt + del
Görev yöneticisine girin işlemler ’ e gelin ordan cplus ve client i sonlandırın artık CafePlus da bile yasak siteler varsa onlardanda kurtulmuş olursunuz + client çalışmadığı için Süren bittiğinde PC kapanmaz artık özgürdür pc

bunun 2. tehlikesi her oturuşunuzda cplus ve client i kapatın uzakdan sizi izleyebilir yönetici. özel bir şey konuşursunuz Msn vs... cafeci sizi izler ruhunuz duymaz (:
izlenmemek için kendinizi bu şekilde saklarsınız işlemlerden sonlandırın tmm cplus ve client i...
masadan kalkacağınız zamanda : başlat - çalıştır - c:\akınsoft\cplus.exe ) enter ... cplus ı tekrar devreye sokun.. verdiğim adres yanlışda olabilir siz C e girin akınsoft un içinde cplus ı çalıştırın ...

Tekrar çalıştırmayı unutmayın !


TieV-Volsoft WebFiltre v1.0.8    kuruluysa.....

C diskinde program files içinde tiev-volsoftun olduğu klasöre YFKontrol ve Vfiltre uygulamalarında yeniden adlandır deyip Örnek: YFKKontrol.sskjh şeklinde yazıp tamam diyeceksin aynısı Vfiltre içinde geçerli sonra ctrl-alt-del yapıp hizmetlerde YFKKontrol ile Vfiltre yi tıklayıp işlemi sonlandır diyeceksin volsoft devre dışı kalır hatta bunu yaptıktan sonra volsoftu kendn kurup şifreyide istediğin gibi koyabilirsin.

7347
0
0
Yorum Yaz